Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Szukaj:w
Wyszukiwarka:
Szukane słowo: W regionie:
sprzedam: kupię: wynajmę: W działach:
Ogłoszenia:
Najciekawsze [3] Dział sprzedam [3]Wszystkie [3]
Zamieć ogłoszenie:
Wyniki wyszukiwania  - 3  

1. Dział: Wyposażenie przyczepa gastronomiczna kebab bar - sprzedam
Przyczepa zarejestrowana i opłacona, przegląd bez terminowy, OC na rok. Nowa podłoga. Nowa instalacja elektryczna na całej przyczepie. Nowe okno i roleta zewnętrzna oraz parapet zewnętrzny. Dwa nowe blaty ze stali nierdzewnej. Nowy zlew dwukomorowy ze stali nierdzewnej wraz z baterią i nową umywalką. Nowa pompa zasilająca wodę. Nowy podgrzewacz wody. Nowa lodówka srebrna na gwarancji. Druga lodówka 180 cm biała. Szafka bhp. Nowa reklama Led KEBAB. Nowy opiekacz do zapiekanek. Rolki do parówek. Frytkiwnica. Opiekacz 3 palnikowy kebab. Nowy silniczek z obudową plus sztyca. Opiekacz do bułek itd. Więcej info na priv. Możliwa sprzedaż samego wyposażenia lub zamiana na coś ciekawego, tylko nie samochód.
Region: wielkopolskie
Kontakt: tel.: 609 862 419

2. Dział: Zmywarka gastronomiczna REDFOX QQ-35 - sprzedam
Przedmiotem sprzedaży jest zmywarka do szkła z funkcją wyparzania REDFOX QQ-35, zakupiona jako nowa w 2015 roku. Używana w działalności sezonowej (ogródek piwny), łącznie przez około 12 m-cy. "Zmywarki gastronomiczne REDFOX mogą służyć do mycia elementów zastawy stołowej stosowanej głównie w barach, pubach np. szklanki, pokale, filiżanki itp. Zmywarka wykonana ze stali nierdzewnej standardowo wyposażona w dozownik środka myjącego i płuczącego, ramiona płuczące górne i dolne. Zmywarka posiada funkcję automatycznego wyparzania po zakończonym procesie mycia".
Region: pomorskie
Kontakt: Gdynia, tel.: 501 716 034

3. Dział: wyposażenie kuchni - sprzedam
Producent drobnego sprzętu AGD - TOOLS poszukuje współpracy z hurtownikami , sieciami sklepowymi ,sklepami z wyposażeniami hotelowymi z firmami, sieciami handlowymi i dystrybutorami z dostępem do rynku hurtowego.Główną gałęzią działalności firmy jest produkcja artykułów gospodarstwa domowego: sita-pokrywy, wałek do mięsa, łyżka cedzakowa, tłuczek do mięsa, obierak czosnku itd.Oryginalność, a jednocześnie praktyczność tych towarów, przede wszystkim zaś przystępne ceny sprawiają, że pozyskujemy ciągle nowych odbiorców i umacniamy swoją pozycję na rynku.Dzięki zaangażowaniu, pomysłowości i kompetencji naszych pracowników często wprowadzamy nowe produkty oraz udoskonalamy już istniejące.Mając na uwadze potrzeby Klientów, firma wprowadziła działalności dodatkowe. KRALIPEX - istniejemy od 1992 r.
Kontakt: tel.: 48 362 91 71, e-mail: biuro@gastrona.pl

Wyniki:  1 

Perfekcyjna czystość ze zmywarkami Winterhalter

Wyjątkowy smak i cenne właściwości oliw marki Monini

Znakowanie żywności z etykietami HACCP od marki LabelFresh

Tarta śliwkowa z Cukierni M&K nagrodzona na targach EuroGastro 2019

Pierwsza edycja konkursu Debic Pastry Cup 2019

Nowe soki i lemoniady marki PURENA

Patryk Orzeł zwycięzcą XIV. Festiwalu Kuchni Greckiej 2019